Відбулося друге пленарне засідання сорок дев’ятої сесії восьмого скликання
02 лютого 2024 року в сесійній залі під головуванням селищного голови Олександра Безпечного продовжило роботу пленарне засідання сорок дев’ятої сесії восьмого скликання Олександрівської селищної ради. У роботі сесії взяли участь двадцять депутатів, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Осипенко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Василь Скляренко, секретар селищної…