26 липня 2024 року, напередодні Дня медичного працівника, який віднедавна в Україні відзначається 27 липня, селищний голова Олександр Безпечний, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Василь Скляренко та помічник – консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко відвідали КНП «Олександрівська лікарня», КНП «Центр первинної медико санітарної допомоги» та привітали колективи з їх професійним святом.
Селищний голова Олександр Безпечний висловив свою глибоку повагу за надзвичайно важливу та відповідальну працю і вручив грамоти за значний особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятування життя людей, сумлінну працю та з нагоди Дня медичного працівника.
Також слова привітання з нагоди свята та грамоти медики отримали і від керівництва медичних закладів.
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-1-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_14-11-52-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_14-11-57-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_14-13-02-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_14-13-09-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_14-13-29-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_14-13-36-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_14-20-04-1024x461.jpg)