Відповідно до проведених оцінок ризиків вчинення повторних кримінальних правопорушень, однією з криміногенних потреб суб’єктів пробації є «Контроль над поведінкою та мисленням». Конкретне завдання впливу на вищезазначену криміногенну потребу – сприяння формуванню позитивної мотивації для зміни способу та якості життя.
16 липня 2024 року психолог комунального закладу «Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді» Олена Різун провела бесіду в індивідуальному порядку із суб’єктами пробації профілактично-роз’яснювального характеру на тему: «Через мислення зміни свою поведінку».
Під час бесіди для підоблікових осіб наведено приклади навичок самоконтролю та управління гнівом, недопущення агресії та насильства у сучасному світі, а також наголошено, що комунікація це ефективний спосіб досягнення взаєморозуміння.
Бесіду проведено у спокійний обстановці, суб’єкти пробації активно брали участь в обговоренні теми.
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-16_11-19-07-1024x473.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-16_11-19-09-1024x473.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-16_11-19-10-1024x473.jpg)