8 січня відзначаємо знаменну дату – День визволення Олександрівки від нацистських загарбників

8 січня відзначаємо знаменну дату – День визволення Олександрівки від нацистських загарбників. І це ще один привід згадати всіх тих, хто героїчно боронив свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшанувати пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край.

6 січня 2023 року об 11.00 годині біля пам’ятника Загиблим воїнам- землякам відбувся мітинг, приурочений до Дня визволення Олександрівки від нацистських загарбників.

В заході взяли участь: селищний голова Олександр Безпечний, перший заступник селищного голови Володимир Осипенко, заступник селищного голови Василь Скляренко, секретар селищної ради Тетяна Половенко, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко, керівники відділів, секторів, служб та комунальних установ Олександрівської селищної ради, мешканці селища.

Олександр Безпечний зазначив: «Що в цей день Олександрівка відзначає День визволення рідної землі від нацистських загарбників, величі духу, героїзму, патріотизму та самовідданості. Сьогодні ми вклоняємося нашим ветеранам, які брали участь у бойових діях і визволяли від ворога нашу землю. Ми віддаємо шану тим фронтовикам, яких зараз, на превеликий жаль, не має серед нас. Ніколи не згасне пам’ять про минуле.

Сьогодні Україна переживає ще одну страшну війну, наші захисники та захисниці щохвилини виборюють незалежність і свободу своєї Батьківщини, покладаючи саме найцінніше – своє життя!»

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Загиблим воїнам – землякам.