3 березня 2021 року в залі засідання Олександрівської селищної ради з ініціативи трудового колективу КУ “Олександрівський центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)“ відбулася зустріч селищного голови Олександра Безпечного з соціальними працівниками центру соціального обслуговування (надання послуг) Олександрівської селищної ради.
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/photo_2021-03-03_13-17-24-1024x768.jpg)
Працівники КУ ”Олександрівський центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” звернулися з клопотанням до голови громади Безпечного О.І., заступника Осипенка В.В., заступника Скляренка В.І. про призначення на посаду директора КУ” Олександрівський центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг)” Олександрівської селищної ради Емірову Любов Іванівну.
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/photo_2021-03-03_13-20-22-1024x768.jpg)
Трудовий колектив звернувся з проханням врахувати клопотання під час прийняття рішення про призначення керівника центру на дану посаду на сесії селищної ради.