ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА БЕЗПЕЧНОГО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера – ті, хто за покликом серця, за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим.

 В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери у нас  – це діти, які зігрівають захисників листами та малюнками, це пенсіонери, студенти, що віддавали останні копійки аби допомогти військовим, це патріоти, що всіляко допомагають боронити нашу українську землю від агресора,  це люди, які віддають свої заощадження на лікування хворих, які піклуються про тих, хто цього потребує.

Жителі нашої громади також не залишаються осторонь проблем потребуючих. Впевнений, що  кожен мешканець Олександрівської громади  вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу людям, які цього  потребують.

Висловлюю слова подяки усім волонтерам за вашу людяність, безкорисливу працю. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін  усім небайдужим людям, які творять добро і завжди готові відгукнутися на потреби тих, хто чекає на допомогу. 

З повагою селищний голова       Олександр Безпечний