4 листопада 2021 року на території с. Бірки була проведена робоча зустріч депутата Кіровоградської обласної ради Наталії Ревенко з Олександрівським селищним головою Олександром Безпечним, начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Ярославом Панченком та старостою села Бірки Михайлом Сергієнком. Обговорили питання ремонту доріг місцевого значення.
РОБОЧА ЗУСТРІЧ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА БЕЗПЕЧНОГО З ДЕПУТАТОМ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НАТАЛІЄЮ РЕВЕНКО
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-04_16-59-10-1.jpg)