Проведено благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України під гаслом «Разом до Перемоги!».

 17 листопада 2022 року Комунальним закладом «Центр культури та дозвілля» та відділом культури та туризму Олександрівської селищної ради було організовано та проведено благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України під гаслом «Разом до Перемоги!».

В ярмарку брали участь: комунальний заклад «Центр культури та дозвілля», відділ культури та туризму Олександрівської селищної ради, комунальна установа «Олександрівський центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг», комунальний заклад Олександрівський ліцей №2, комунальний заклад Центральна бібліотека, Олександрівська бібліотека для дітей, комунальна установа Олександрівський краєзнавчий музей, Олександрівська дитяча музична школа, Цвітненський сільский будинок культури ,Веселівський сільський клуб, Красносілківський сільський будинок культури, Бірківський сільський будинок культури, Староосотський сільський будинок культури, Цвітненська філія КЗ центральна бібіліотека, Бірківська філія КЗ центральна бібіліотека, Красносілківська філія КЗ центральна бібліотека, Новоосотська філія КЗ центральна бібліотека ,Староосотська філія КЗ Центральна бібліотека.

Жителі та гості селища Олександрівка із задоволенням долучилися до ярмарку, купуючи різноманітні смаколики.

Тож на ярмарку було зібрано 15 800 грн (п’ятнадцять тисяч вісімсот гривень), які підуть на потреби Збройних Сил України.  

Саме за ці кошти було придбано м’ясо та продукти з яких було виготовлено- голубці, тушонку, паштет, каші. Ці вироби будуть направлені Воїнам Збройних Сил України! 

Над виготовленням вищезазначеної продукції працювали кухарі КЗ «Олександрівський ліцей» №2.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи.

Дякуємо за захист нашим бійцям!

Разом до перемоги. Переможемо!