Шановні жителі та гості  громади!

Прийміть  вітання з нагоди Дня Соборності України!

Це свято відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну, єдину, соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.  І дата 22 січня 1919 року навіки вкарбувалася в літопис українського народу, як величне національне свято возз’єднання українського народу. Це була величезна історична перемога українців, які віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність, яка стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за волю та незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Сьогодні Україна все ще продовжує боротьбу за незалежність і соборність з російськими терористами. Тому соборність була і залишається на порядку денному першочергових національних завдань. Для кожного українця поняття «цілісна Україна» – це повернення окупованих територій Криму й окремих районів Донеччини та Луганщини, та безперечно,  всієї України, це цілковита Перемога над російським окупантом. І ми неодмінно знову виборемо та утвердимо  нашу Соборність!

Вірю, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною. Адже єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших славних предків. Тож, давайте прикладемо всіх зусиль і збережемо цей скарб.

Шановні земляки! Бажаю всім нам миру, злагоди, мудрості і почуття єдиної родини, довголіття, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою.

У єдності – наша сила. Разом – ми сильніші. Україна переможе!

Слава Україні!  Героям Слава!

З повагою
селищний голова                Олександр  Безпечний