Волейболістки з Олександрівки — чемпіони першості Кіровоградської області

У суботу, 11 лютого на базі Світловодської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 відбувся турнір Кіровоградської області з волейболу серед дівчат 2006 року народження та молодших. У турнірі взяли участь 6 команд з Рівного, Олександрівки, Олександрії, Новгородки, Кропивницького та Світловодська.

За звання найсильнішої команди Кіровоградської області змагалися команди:

– Рівнянської сільскої ради (с. Рівне);

– Олександрівської дитячо-юнацької спортивної школи ім. М.П. Іванова (сел. Олександрівка Кропивницького району Кіровоградської області);

– команда Олександрійської дитячо-юнацької спортивної школи №2 (м.Олександрія Кіровоградської області);

– Новгородківської дитячо-юнацької спортивної школи “Колос” (сел. Новгородка Кропивницького району Кіровоградської області)

– школи волейболу “Gorgona” (м.Кропивницький)

– Світловодської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 — “Дніпровські хвилі” (м. Світловодськ Олександрійського району Кіровоградської області).

Головним суддею змагань була Олена Депутат.

Після привітального слова начальника управління освіти, молоді та спорту Світловодської ТГ Василя Кореняка на урочистому відкритті змагань, своїм виступом присутніх порадували вихованки відділення спортивної аеробіки КДЮСШ №1 (тренер-викладач Лариса Капітонова).

Протягом дня команди вели активну боротьбу і за результатами змагань розташувалися в турнірній таблиці у наступному порядку:

І місце — Олександрівка;

ІІ місце — Світловодськ;

ІІІ місце — Олександрія;

IV місце — Кропивницький;

V місце — Новгородка;

VI місце — Рівне.

“До нас в Олександрівку часто приїжджають команди із сусідніх міст на товариські ігри, і це відіграє певну роль результатах нашої команди, адже такі матчі допомагають підтримувати ігрову форму, — поділилася з нашим виданням тренерка команди-переможниці Анна Горобець. — Перед кожним матчем я своїм дівчатам кажу: “Грайте у своє задоволення”, але сьогодні саме завдяки командній грі, взаємній підтримці ми виборолу перемогу на цій першості. Своїм результатом ми дуже задоволені”.

Призерів змагань нагородили кубками, медалями та грамотами.

Велика подяка за підтримку та поїздку на змагання керівництву Олександрівської селищної ради.