У КЗ  «Красносільський ліцей» відбулося    урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Героя Захисника – Назаренка Олександра Миколайовича

Сьогодні, 27вересня  2023 року у КЗ  «Красносільський ліцей» відбулося    урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Героя Захисника – Назаренка Олександра Миколайовича,  випускника цього  ліцею,  який  загинув 10 лютого 2023 року, захищаючи  територіальну цілісність України. Встановили її на фасаді Красносільського ліцею.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну були присутні мати, батько, сестра, рідні, друзі, керівництво селищної ради,  педагоги та учні, жителі села. Селищний  голова Олександр Безпечний   висловив велику вдячність батькам  Олександра Миколайовича  за те, що виховали справжнього патріота України, який віддав за неї життя. Також висловив щирі співчуття сім’ї загиблого воїна ,зазначив, що наразі головне наше завдання – зберегти пам’ять про подвиги наших земляків.

Право відкрити меморіальну дошку було надано рідним Героя.  Учасники заходу поклали квіти до меморіальної дошки.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Олександра   та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Олександр Назаренко   віддав найдорожче – своє життя, захищаючи  рідну Україну і кожного з нас. Відтепер пам’ятний знак на стіні ліцею буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускника освітнього закладу та захисника рідної Батьківщини.

Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях.