Відбулося пленарне засідання п’ятдесят третьої  сесії восьмого скликання

11 червня   2024 року в сесійній залі  під головуванням селищного голови Олександра Безпечного  відбулось пленарне засідання п’ятдесят третьої сесії восьмого  скликання Олександрівської селищної ради.

У роботі сесії  взяли участь дев’ятнадцять   депутатів, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Осипенко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Василь Скляренко, секретар селищної ради Тетяна Половенко,  старости, керівники відділів, секторів, служб та комунальних установ   Олександрівської  селищної ради.

Перед початком пленарного  засідання селищний голова Олександр Безпечний подякував тренерам ДЮСШ  та  вручив в.о. директора школи ДЮСШ Миколі Марфулі кубок  за зайняте II місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009- 2010 р. н. серед команд ДЮСШ.  Олександрівським  вихованцям  вдалося вибороти   II місце серед 48 команд ДЮСШ України.

Згадавши хвилиною мовчання мужніх та самовідданих Героїв, що віддали життя за Україну та кожного з нас, депутати розпочали пленарне засідання.

На розгляд  винесено ряд питань,  які попередньо були опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.

Зокрема, внесено зміни до бюджету  Олександрівської селищної територіальної громади  та спрямовано видатки для  забезпечення діяльності закладів та установ соціально-культурної сфери на захищені статті та інші першочергові та пріоритетні витрати.

 На підтримку сил оборони  відповідно Програми “Оборона” на території Олександрівської селищної ради на 2024 рік  додатково виділено  1,1 млн грн та в цілому з початку року на підтримку ЗСУ спрямовано  6.6 млн грн.

 КЗ «Олександрівська лікарня» виділено 4.4 млн грн по спеціальному фонду на придбання рентген апарату.

  КЗ « Красносільський ліцей» виділено 5.0 млн. грн на  « Реконструкцію споруди тиру з метою облаштування найпростішого укриття»

Також депутатами прийнято рішення про внесення змін до рішення Олександрівської селищної ради №3993 від 12 жовтня 2022 року «Про стипендії обдарованим дітям та педагогічним працівникам Олександрівської селищної ради».

Крім того розглянуто 95  питання  з розділу земельних відносин.

Ознайомитися з текстами рішень та поіменним голосування можна на офіційному сайті Олександрівської селищної ради після їх публікації.