04 лютого 2022 року в сесійній залі селищної ради відбулося продовження пленарного засідання двадцять п’ятої сесії Олександрівської селищної ради восьмого скликання під головуванням селищного голови Олександра Безпечного.
В роботі сесії прийняли участь: дев’ятнадцять депутатів, заступник селищного голови, секретар селищної ради, старости, керівники відділів, секторів, служб та комунальних установ Олександрівської селищної ради, жителі громади.
Депутатами Олександрівської селищної ради прийняті відповідні рішення.
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-4.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/3.jpg)