В залі засідань Олександрівської селищної ради відбувся відбір до молодіжної ради Олександрівської територіальної громади. В конкурсному відборі взяло участь шістнадцять претендентів з яких тринадцять виконали всі умови та потрапили до складу молодіжної ради. На найближчому засіданні виконавчого комітету Олександрівської селищної ради розглянуть та приймуть рішення про затвердження складу молодіжної ради.
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/2-2-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/3-1-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-20-29-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-20-36-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-20-46-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-20-51-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-20-54-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-20-58-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-21-02-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-21-06-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-21-09-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-21-13-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-21-17-1024x461.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-03_13-21-20-1024x461.jpg)