Діяльність постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку території, благоустрою та житлово-комунального господарства

З метою підвищення рівня житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Олександрівської громади, свою роботу починає постійна депутатська комісія з питань соціально-економічного розвитку території, благоустрою та житлово-комунального господарства, у складі: голова комісії – Анастасія Бурківська, члени комісії – Анна Вербовська, Іван Кобилінський, Станіслав Бакаляр, Сергій Безпечний.

 На підставі звернень старост та населення громади, протягом квітня місяця 2021 року, комісією буде здійснено заходи по обстеженню найбільш проблемних ділянок сфери ЖКГ та благоустрою населених пунктів,  складено акти та залучено відповідних спеціалістів, компетентних у даній сфері. Акти обстеження будуть оформлені протокольно та винесені для обговорення на засідання виконавчого комітету, постійних депутатських комісій, з подальшим прийняттям рішень сесії для вирішення проблем. Графік заходів, акти обстеження, фото-звіти та прийняті рішення, будуть висвітлені на офіційному сайті селищної ради та в соціальних мережах.

Голова постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку території, благоустрою та житлово-комунального господарства –Анастасія Бурківська.