Шановні жителі Олександрівки та  наші гості!

В останню суботу  вересня ми відзначаємо День Олександрівки, вшановуємо місце, де народилися, зросли і працюємо. Проте вже другий рік ми не святкуємо – у країні війна. Тому нині День селища – не про свято, а про любов до рідної землі, про повагу до історії і культури, про єдність і згуртованість наших дій, спрямованих на довгоочікувану Перемогу, на збереження життя кожної людини, кожного воїна, який захищає українську землю.

Сьогодні ми допомагаємо нашим військовим та наближаємо перемогу, кожен на своєму місці! Серце Олександрівки б’ється в унісон з усією Україною. І сьогодні ми відзначаємо День селища без гучних заходів, але з великою вдячністю Богу та Збройним Силам за можливість жити і працювати у нашому селищі.

Дякуємо  захисникам і захисницям, які на полі бою, і всім, хто щоденно працює в тилу. Низько схиляємо голови перед загиблими Героями. Сумуємо і пам’ятаємо кожного!

Але наша перемога обов’язково настане! Буде свято, радість і щасливе життя у нашій Олександрівці  і в Україні. Бажаю всім у здоров’ї дочекатись переможного миру! Впевнений, що невдовзі святкуватимемо День народження Олександрівки  з піснями під мирним небом вільної, незалежної України!

Віримо в Україну та її Перемогу! Підтримуємо наших захисників!

Слава  Україні!

З повагою,

Олександрівський селищний голова Олександр БЕЗПЕЧНИЙ