Запрошуємо Вас отримати гуманітарну допомогу у вигляді: наборів гігієнічних, спреїв для носа, антисептиків, харчових батончиків, наборів дитячого одягу, дитячого харчування, наборів особливої гігієни.
Видачі гуманітарної допомоги буле здійснюватися 6 грудня 2022 року з 09.00 год. до 16.00год. за адресою: смт. Олександрівка , вул. Незалежності України 47 в приміщенні комунальної установи «Олескандрівський центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
Кількість гуманітарної допомоги обмежена, тому видача буде проводитися в порядку живої черги, з розрахунку один набір на сім’ю. При собі мати довідки ВПО всіх членів сім’ї та копію довідки особи, яка буде отримувати допомогу.
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-02_11-45-56-768x1024.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-02_11-45-59-768x1024.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-02_11-46-04-768x1024.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-02_11-45-31-768x1024.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-02_11-45-37-576x1024.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-02_11-45-46-576x1024.jpg)