В Олександрівській громаді продовжується видача гуманітарної допомоги для дітей найбільш вразливих верств населення Олександрівської громади у вигляді наборів дитячого одягу.
Набори одягу для малечі надали Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з ЮНІСЕФ. Набори укомплектовані за віком дітей – 2-3, 5, 7 та 9 років.
Пункт видачі одягу в приміщенні Комунальної установи «Олександрівський центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олександрівської селищної ради за адресою: смт. Олександрівна вул. Незалежності України, 47. При собі мати копію довідки про переселення одного із батьків (опікунів) та дитини.
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-02_13-41-00-576x1024.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-02_13-41-04-576x1024.jpg)
![](https://oleks-selrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-02_13-41-09-576x1024.jpg)