Шановні працівники та ветерани лісового господарства Кіровоградщини  

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

Сьогодні на нас із вами покладені масштабні та дуже важливі завдання: збільшувати площу лісів країни, розширювати розмаїття тваринного світу, оберігати екологію держави, запроваджувати сучасні європейські методи ведення лісового господарства, оберігати українські ліси від браконьєрів, шкідників та пожеж.

Ліс – це безцінне багатство планети, невід’ємна частина національного багатства нашої країни. Саме завдяки вашій відданій роботі поліпшується стан довкілля, ви робите вагомий внесок у захист земельних угідь, забезпечуєте потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції, розширюєте лісові насадження, підвищуєте ефективність лісового господарства.

У день професійного свята звертаюсь до кожного із працівників лісової галузі зі словами вдячності за вашу самовіддану працю і безмірну любов до лісу, за розуміння та підтримку добрими справами.

Хочу висловити окремі слова подяки ветеранам галузі, які присвятили себе служінню лісу, а нині передають набутий досвід молодим колегам.
Шановні працівники лісової галузі, ви – люди, які дійсно вболівають за свою справу, дорожать честю та гідністю носити високе звання лісівника України.

Мудрості вам і терпіння, злагоди та достатку, успіхів у праці, віри в прекрасне майбутнє України.З повагою – селищний голова

Олександр Безпечний