Свято останнього дзвоника

У травні, коли буяють яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас найочікуваніше свято – свято останнього дзвоника.

31 травня 2021 року у всіх закладах загальної середньої освіти Олександрівської селищної ради продзвеніли останні дзвоники, сповістивши 2852 здобувачі освіти про закінчення навчального року. Це найулюбленіше свято усіх учнів.

Для 101 одинадцятикласника останній дзвінок прозвучав прощальним передзвоном та стартом до нового етапу їхнього життя.

Представники селищної ради розділили зі школярами радість останнього дзвоника, відвідавши навчальні заклади.

Голова Олександрівської селищної ради Олександр Безпечний, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Осипенко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Василь Скляренко привітали випускників закладів  освіти, побажали їм нових життєвих звершень, успіхів у навчанні у вищих навчальних закладах, висловили надію, що після здобуття професії вони повертатимуться до рідної Олександрівщини. Також прозвучали слова подяки педагогам, які невтомно і дбайливо опікувалися своїми учнями, самовіддано передавали свої знання, вміння та досвід.

Також участь у святкових урочистостях взяли представники відділу освіти Олександрівської селищної ради.

Кожен заклад по-своєму, нетрадиційно підійшов до проведення цього дійства. Звучали прощальні та вдячні виступи випускників, лунали вірші від першокласників. Відвідування цих свят було обмеженим та з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних норм.

Перша школа

Друга школа

Третя школа