Засідання президії Олександрівської районної та селищної організацій ветеранів України

5 квітня у приміщенні Олександрівської селищної ради під головуванням голови Олександрівської районної організації ветеранів України Миколи Линника за участі голови Олександрівської селищної організації ветеранів Олександри Геращенко відбулося спільне засідання президії Олександрівської районної та селищної організацій ветеранів України. У роботі пленуму взяли участь Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Дудник.

Важливим питанням, яке обговорювалося на пленумі, стало питання децентралізації. Анатолій Каражбей висловив своє бачення реформи добровільного об’єднання громад, подальшого розвитку всіх населених пунктів району, зокрема у форматі один район – одна громада. Перший заступник голови райдержадміністрації зазначив, що виключно тільки від жителів села, від їхнього рішення буде залежати, яким шляхом йти громаді. Слід зазначити, що присутні на пленумі члени ветеранської організації одноголосно підтримали створення однієї ОТГ на базі Олександрівського району.

Також активно обговорили ветерани і початок проведення у державі медичної реформи, зокрема укладання декларацій з сімейними лікарями. Роз’яснення та консультації з цього питання надав заступник головного лікаря Олександрівського ЦПМСД Анатолій Ситник.

Начальник відділу  з питань призначення та перерахунку пенсій №8 Головного управління Пенсійного фонду України в області Інна Ратушна відповіла на питання, які стосувалися проведення Пенсійної реформи, зокрема, перерахунку пенсі.

Також на питання ветеранів, які стосувалися благоустрою та розвитку інфраструктури Олександрівки, відповів Олександрівський селищний голова Олександр Безпечний.