У березні безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно здобути близько 30 професій!!!

У березні поточного року безробітні громадяни, які зареєстровані у службі зайнятості, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за 28 спеціальностями. Це професії манікюрника, оператора котельні, покоївки, покоївки, швачки, фрезерувальника та ін.

Навчання здійснюється у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

До мережі ЦПТО ДСЗ входять 11 навчальних закладів. У березні навчання відбуватиметься у 9 з них, що розміщені у Дніпрі, Івано-Франковську, Краматорську, Одесі, Рівному, Сумах, Харкові, Львові, Полтаві.

03 березня  – кондитер;

04 березня – педикюрник з додатковим модулем «Вміння виконувати манікюрні роботи», водій автотранспортних засобів (категорія В);

05 березня  – плодоовочівник, кондитер;

06 березня  – електрогазозварник;

10 березня – касир торговельного залу, слюсар з механоскладальних робіт, візажист;

11 березня  – електрогазозварник, молодша медична сестра з догляду

за хворими, манікюрник;

12 березня – електрогазозварник;

13 березня – продавець непродовольчих товарів;

16 березня – контролер-касир, монтер кабельного виробництва;

17 березня – покоївка, рихтувальник кузовів, молодша медична сестра з догляду за хворими, штукатур;

18 березня – перукар (перукар-модельєр);

19 березня – покоївка, робітник зеленого будівництва;

20 березня – столяр;

23 березня – обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, фермер, налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків;

24 березня – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;

26 березня – касир торговельного залу;

26 березня – продавець непродовольчих товарів;

30 березня – робітник з комплексного обслуговування будинків, адміністратор, підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу, лицювальник-плиточник;

31 березня – перукар (перукар-модельєр).

Безпосередньо за направленням Кіровоградського обласного центру зайнятості, безробітні можуть у березні здобути професії тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Навчання розпочинається 11 березня відповідно.

Умови направлення на навчання:

  • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаними професіями, за більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості